מעקות זכוכית – איך לבחור מעקה זכוכית מתאים?

מעקות זכוכית למרפסות ולבית – הפתרון הפופולארי, ובצדק

אם אתם חושבים על בניה של מעקות זכוכית בתור מעקה למדרגות שלכם בבית, מחיצה בין החללים של הבית, עבור המרפסת או החצר, הגעתם למקום הנכון. מעקות זכוכית הפכו בשנים האחרונות לפתרון נהדר עבור משפחות רבות הרוצות לשמור על מרחב בבית בלי לפגוע בבטיחות.

הרי היום אנחנו כבר יודעים לומר בביטחון כי בחירה של מעקה זכוכית או מחיצה יכולים להשפיע מאוד על המרחב כולו. כל אחד העוסק במעט בכל הקשור לעיצוב פנים, כבר יודע כי יש קשר הדוק בין החומרים אותם אנו מכניסים הביתה להרמוניה ולשקט הנפשי הנובעים מכך.

הרי בסוף, הבית שלנו זו חלקת האלוהים הקטנה שלנו. במובנים רבים האופן בו הוא נראה עלול להשפיע על החוויה הרגשית שלנו בצורות שונות.

כך שאין ספק כי בחירה במעקות זכוכית יכולה להשפיע רבות על האופן בו אתם חווים את המרחב של הבית.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על הנושא, ללמוד על האופן בו אנו, בתור אנשי מקצוע מתייחסים לזכוכית.

למה מעקות זכוכית למדרגות זה פתרון נהדר כמו גם מעקה זכוכית למרפסת, מה זה אומר מעקה זכוכית בזיגוג יבש ועוד, אתם מוזמנים להמשיך לקרוא את המאמר הבא.

כך הפך מעקה זכוכית לבחירה הפופולרית

אם יש משהו שמשבר הקורונה לימד אותנו הוא שאנחנו צריכים לנצל כל שטח פנוי מהבית, אם את החצר ואם את המרפסת, עבור מקום משחק לילדים, נקודה בה אנו יכולים לשתות כוס קפה בסוף היום וליהנות מהנוף.

אלא שלא פעם אנו נדרשים להתקין גדר. הרי, הדבר האחרון שאנחנו רוצים הוא שמשהו חלילה ייפול מהמרפסת ויפצע.

אנחנו גם לא רוצים שמשהו חלילה יפרוץ לנו הביתה. יתרה מזאת, משבר הקורונה הכניס לבתים רבים בישראל בריכות מים מסוגים שונים לטובת העשרה של הבילוי המשפחתי.

הרי אנחנו כבר למדנו שאם לא יהיה לנו מה שאנחנו צריכים בבית, יהיה לנו מאוד קשה למצוא לו תחליף בימי הסגר הארוכים.

אבל גם אם נניח בצד את משבר הקורונה, מי מאתנו לא רוצה לטפח את הפינות הקטנות בבית, אלו שהופכות אותן לשלו.

על מנת שנוכל לשבת בנוחות במרפסת או בגינה, ליהנות מהנוף בלי לוותר על בטיחות, המציאו מעקה זכוכית.

על מעקות זכוכית והתפקיד שלהם בכל הקשור בתחום של פתרונות הצללה, על מעקות זכוכית למרפסת, מה זה מעקה זכוכית בזיגוג יבש ואיך מתמחרים את כל העסק, במאמר שלפניכם.

מעקות זכוכית

מעקות זכוכית – מה כולל התהליך להתקנת מעקה זכוכית

כולנו מכירים את זה, ראינו תמונה יפה באיזו אפליקציה, אנחנו חושבים שאנחנו יכולים לעשות את אותו הדבר בעצמנו ומגלים בתדהמה כי למעשה מדובר בתהליך מורכב בהרבה ממה שחשבנו.

בעבר, התקנה של מעקות זכוכית הייתה לא פשוטה.

שכן היה צריך לחתוך את הזכוכית בגודל שיתאים למרחב בו צריך היה להתקין את המעקה, היה צריך להניח את אותם מעקות בתהליך ארוך ומסורבל שפעמים רבות, לא הביא בסוף לתוצאה הרצויה שכן הגימור לא היה נקי ולא היה יפה בעין.

לעומת זאת, התקנה של מעקות זכוכית בזיגוג יבש, מאפשרת לנו היום להניח בלוקים מוכנים מראש על מסילה כך גם תהליך ההתקנה הופך פשוט יותר, אנחנו יכולים להימנע מתחזוקה מורכבת לאורך השנים, בנוסף, אנחנו יכולים ליהנות מגימור יפה בהרבה מזה שהיינו רגילים אליו בעבר.

בנוסף, גם אם אנחנו הולכים על השיטה החדשה של התקנת מעקה זכוכית בזיגוג יבש, עדיין חשוב כמובן למדוד את המרפסת, המדרגות או החצר לאורך הנקודה בה הייתם רוצים להניח את אותם מעקות הזכוכית.

אל תשכחו לוודא את האורך כמה פעמים, שכן, האמינו לנו כי אין מתסכל יותר מלהגיע ליום ההתקנה ולגלות שהעובדים הגיעו עם מעט מדי חומר ויש לדחות את תהליך ההתקנה.

לאחר מכן, צוות מיומן שלנו יתקין את המעקות בתהליך קצר ופשוט וכך, בתוך זמן לא רב תיהנו גם אתם מיופים של מעקות זכוכית, בכל מקום בו תבחרו.

יתרונות של מעקה זכוכית לעומת מעקות אחרים

כאשר אנו מדברים על מעקה הזכוכית, אנחנו מדברים על יתרונות רבים שלא קיימים במעקות הבנויים מחומרים אחרים.

1. אסתטיקה : אין ספק כי היתרון הבולט של מעקה זכוכית הוא הנראות. כל מי שעוסק קצת בעיצוב הבית מבין את החשיבות שיש במרחב.

בסופו של יום, אנחנו רוצים גם בין קירות הבית להרגיש שיש לנו מקום. כל סטודנט לעיצוב פנים יודע כי האופן בו בני האדם מתווכים לעצמם את המרחב בו הם חיים נוסע מאשליה שמבצע המוח שלנו.

זאת אומרת, גם אם אין מרחב, אם נראה קיר שקוף, נחשוב כאילו מדובר על חלל אחד. זאת אומרת, אם אנחנו מדברים על דירה קטנה, אנחנו נרגיש שיש לנו מקום רב יותר במידה ונרכיב בבית מעקה מזכוכית. אם נרכיב מעקה עץ, לצורך הדוגמא, אנחנו עלולים להרגיש שהמרחב שלנו מצטמצם.

בנוסף, חישבו על הנוף הניבט אליכם מהמרפסת. לא חבל להסתיר אותו על ידי מעקה מברזל או מעץ? אין ספק כי גם במקרה הזה מעקות זכוכית יכול להיות פתרון נהדר שמרחיב את הקיים ונותן את התחושה כאילו אתם יושבים אל מול הנוף ללא חציצה כלל.

2. עמידות: בעבר, זכוכית נחשבה לחומר לא עמיד. זאת בעיקר משום שכלי האוכל בהם אנו משתמשים העשויים זכוכית, בנויים זכוכית דקה יותר ומכאן שהיא גם שבירה.

אלא שזו לא האמת כולה. זכוכית יכולה להיות חומר עמיד במיוחד. כך שאין כל חשש כי מעקות זכוכית למרפסת, יישברו חלילה בידי אחד הילדים וכיוצא באלו.

האמת היא שזכוכית, בניגוד לחומרים אחרים כמו עץ למשל, זקוקה למעט תחזוקה ביחס לעץ שיכול להיפגע במהלך השנים כתוצאה ממזג האוויר, או סוגי ברזל שונים הנוטים להחליד עם הזמן.

מעקות זכוכית למדרגות – מעקה זכוכית למדרגות במשרד

זה לא סוד שלאופן בו המשרד מעוצב יש תפקיד מכריע בהבאתו של הלקוח לידי חתימה על חוזה או לרכישה.

מעקה זכוכית למדרגות פנים או חוץ הפך בשנים האחרונות לדבר החם בעולם עיצובי המשרדים. הרי, אנחנו רוצים למצוא מעקה אותו אנחנו לא נדרשים לתחזק כל הזמן, משהו שישדר יוקרה בלי שנצטרך לדאוג לו.

מעקה מברזל בדרך כלל לא ייתן לנו את הפתרון הטוב ביותר לאותה אווירה שברצוננו לשדר, כך שלא פעם, משרדים רבים פונים אלינו על מנת שנתקין להם מעקה זכוכית למדרגות במשרד. כמובן שלא צריך להשתמש במעקה זכוכית שתול רק עבור המדרגות.

מעקה זכוכית שקופה או זכוכית מחוסמת יכול להפריד לנו בין חללים שונים במשרד, אם ניעזר בזכוכית בעלת עכירות ברמה נמוכה נוכל לייצר משרדים שנראים פתוחים כלפי פנים, אבל אי אפשר לראות מה מתרחש בהם מין החוץ.

מעקה זכוכית

מעקות זכוכית למרפסת

משקי בית רבים בישראל זכו בנוף עוצר נשימה לגליל או למדבר.

לא חבל להרוס את הנוף רק כי אתם רוצים להניח שם מעקה? מעקות זכוכית למרפסת הם פתרון מצוין לאילו שרוצים 'להיות עם ולהרגיש בלי'.

לא רק זה אלא, שניתן היום, בטכנולוגיות המצויות בידינו, ליהנות ממגוון פתרונות הצללה על ידי שימוש נכון בזכוכית מסננת קרינה.

כך תוכלו ליהנות מיופיו של הנוף בלי לסבול מהקרינה החזקה של השמש בישראל.

איך ניתן להשתמש במעקה זכוכית בכל הקשור לפתרונות הצללה

הקיץ הארץ ישראלי הוא קיץ חם במיוחד וקרינת השמש פה עלולה להחמיר את המצב.

מי מאתנו לא תוהה לעיתים איך זה יכול להיות שאפילו בדצמבר אנחנו מחפשים אחר קרם הגנה? אחת הדרכים לפתור את הבעיה לפחות במרפסת או בגינה היא בעזרת זכוכית שמסננת קרינה.

בדומה לזכוכית המוצבות בחלונות של רכב, גם כאן, אנו יכולים להשתמש במעקה זכוכית עבור פתרונות הצללה.

כך, לא תרגישו בכובד של מערכת הצללה המכבידה על הנראות של המרפסת או החצר ובכל זאת תוכלו ליהנות גם מהקלה משמעותית בקרינת השמש על המקום בו שמתם פינת ישיבה שכל מה שאתם רוצים כרגע הוא רק לקרוא בה איזה עיתון או ספר.

ממה נובע מחיר מעקה זכוכית בהתקנה

כמו מרבית הלקוחות שקוראים את המאמר, אם הגעתם עד לכאן אתם בוודאי כבר עסוקים בניכם ובין עצמכם בעלות הכלכלית הצפויה עבור התקנה של מעקה זכוכית.

האמינו לנו, אנחנו מבינים אתכם לחלוטין. בנינו, ישראל זו מדינה שלא פשוט לחיות בה מבחינה כלכלית, לכן אין לזלזל בשיקולים הכלכליים של כל משפחה ומשפחה.

אנחנו, ב-'אופק מעקות אלומיניום', מקפידים על מתן השירות הטוב ביותר במחירים משתלמים.

חשוב לזכור כי כאשר אנו כותבים במנוע החיפוש: 'מעקות אלומיניום מחירים', אנו למעשה צריכים לשקלל את מחירו של החומר עצמו, הזכוכית.

אם מדובר בזכוכית יקרה יותר כי היא משתמשת גם כמסנן קרינה למשל, היא תעלה יותר וכן הלאה.

לאחר מכן, יש לשקלל את מחיר העבודה.

רק כדי לסבר את האוזן, אם מתקינים מעקה זכוכית בזיגוג יבש, מכיוון שמדובר על מעקות זכוכית שתהליך ההנחה שלו אורך פחות זמן באופן יחסי, עלות העבודה תהיה נמוכה יותר. זאת אומרת, שבכל מקרה יש לבחון את העניין לגופו.

ההמלצה שלנו בכל מקרה, היא להיוועץ בנציגי השירות שלנו המחכים לכם ממש כאן, על מנת שנוכל לתת הצעת מחיר ולהתקדם בתהליך.

הכול מתחיל ונגמר בבטיחות ביחס למעקות זכוכית

לקוחות רבים מוטרדים משאלת הבטיחות. אנחנו מבינים זאת לחלוטין. אנחנו חיים במדינת ישראל ולרובינו יש ילדים קטנים בבית עליהם אנחנו רוצים לשמור.

אף אחד לא רוצה חלילה להגיע למצב בו הזכוכית נשברת על מי מבני הבית.

לכן, אנחנו רוצים לומר בפה מלא, אנחנו, באופק מעקות ואלומיניום, עסוקים כל יום בשאלה, איך לשפר את השירות אותו אנו נותנים ללקוחות ואיך אנחנו יכולים להשתמש בטכנולוגיה החדשה ביותר בתחום באופן שיתאים לצרכינו.

אנחנו יכולים להגיד בגאווה כי אנו מקפידים על הנחה בטוחה של כל מעקה זכוכית עליו יש לנו אחריות.

אנחנו לא מתפשרים על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, על מנת להביא לכם את השירות הטוב ובטוח ביותר האפשרי.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר בטלפון או דרך האתר ונעמוד לשירותכם בהקדם.

 

השמעת המאמר לכבדי ראייה: