מעקה זכוכית

כך הפך מעקה זכוכית לבחירה הפופולרית

אם יש משהו שמשבר הקורונה לימד אותנו הוא שאנחנו צריכים לנצל כל שטח פנוי מהבית, אם את החצר ואם את המרפסת, עבור מקום משחק לילדים, נקודה בה אנו יכולים לשתות כוס קפה בסוף היום וליהנות מהנוף.

אלא שלא פעם אנו נדרשים להתקין גדר. הרי, הדבר האחרון שאנחנו רוצים הוא שמשהו חלילה ייפול מהמרפסת ויפצע.

אנחנו גם לא רוצים שמשהו חלילה יפרוץ לנו הביתה. יתרה מזאת, משבר הקורונה הכניס לבתים רבים בישראל בריכות מים מסוגים שונים לטובת העשרה של הבילוי המשפחתי.

הרי אנחנו כבר למדנו שאם לא יהיה לנו מה שאנחנו צריכים בבית, יהיה לנו מאוד קשה למצוא לו תחליף בימי הסגר הארוכים.

אבל גם אם נניח בצד את משבר הקורונה, מי מאתנו לא רוצה לטפח את הפינות הקטנות בבית, אלו שהופכות אותן לשלו.

על מנת שנוכל לשבת בנוחות במרפסת או בגינה, ליהנות מהנוף בלי לוותר על בטיחות, המציאו מעקה זכוכית.

על מעקות זכוכית והתפקיד שלהם בכל הקשור בתחום של פתרונות הצללה, על מעקות זכוכית למרפסת, מה זה מעקה מזכוכית בזיגוג יבש ואיך מתמחרים את כל העסק, במאמר שלפניכם.

קודם כל, מה היתרונות של מעקה זכוכית לעומת מעקות אחרים

כאשר אנו מדברים על מעקה זכוכית, אנחנו מדברים על יתרונות רבים שלא קיימים במעקות הבנויים מחומרים אחרים.

 1. אסתטיקה : אין ספק כי היתרון הבולט של מעקה זכוכית הוא הנראות. כל מי שעוסק קצת בעיצוב הבית מבין את החשיבות שיש במרחב.
  בסופו של יום, אנחנו רוצים גם בין קירות הבית להרגיש שיש לנו מקום. כל סטודנט לעיצוב פנים יודע כי האופן בו בני האדם מתווכים לעצמם את המרחב בו הם חיים נוסע מאשליה שמבצע המוח שלנו.
  זאת אומרת, גם אם אין מרחב, אם נראה קיר שקוף, נחשוב כאילו מדובר על חלל אחד. זאת אומרת, אם אנחנו מדברים על דירה קטנה, אנחנו נרגיש שיש לנו מקום רב יותר במידה ונרכיב בבית מעקה מזכוכית. אם נרכיב מעקה עץ, לצורך הדוגמא, אנחנו עלולים להרגיש שהמרחב שלנו מצטמצם.
  בנוסף, חישבו על הנוף הניבט אליכם מהמרפסת. לא חבל להסתיר אותו על ידי מעקה מברזל או מעץ? אין ספק כי גם במקרה הזה מעקות זכוכית יכול להיות פתרון נהדר שמרחיב את הקיים ונותן את התחושה כאילו אתם יושבים אל מול הנוף ללא חציצה כלל.
 2. עמידות: בעבר, זכוכית נחשבה לחומר לא עמיד. זאת בעיקר משום שכלי האוכל בהם אנו משתמשים העשויים זכוכית, בנויים זכוכית דקה יותר ומכאן שהיא גם שבירה.
  אלא שזו לא האמת כולה. זכוכית יכולה להיות חומר עמיד במיוחד. כך שאין כל חשש כי מעקות זכוכית למרפסת, יישברו חלילה בידי אחד הילדים וכיוצא באלו.
  האמת היא שזכוכית, בניגוד לחומרים אחרים כמו עץ למשל, זקוקה למעט תחזוקה ביחס לעץ שיכול להיפגע במהלך השנים כתוצאה ממזג האוויר, או סוגי ברזל שונים הנוטים להחליד עם הזמן.

מעקה זכוכית

איך ניתן להשתמש במעקה זכוכית בכל הקשור לפתרונות הצללה

הקיץ הארץ ישראלי הוא קיץ חם במיוחד וקרינת השמש פה עלולה להחמיר את המצב.

מי מאתנו לא תוהה לעיתים איך זה יכול להיות שאפילו בדצמבר אנחנו מחפשים אחר קרם הגנה? אחת הדרכים לפתור את הבעיה לפחות במרפסת או בגינה היא בעזרת זכוכית שמסננת קרינה.

בדומה לזכוכית המוצבות בחלונות של רכב, גם כאן, אנו יכולים להשתמש במעקה זכוכית עבור פתרונות הצללה.

כך, לא תרגישו בכובד של מערכת הצללה המכבידה על הנראות של המרפסת או החצר ובכל זאת תוכלו ליהנות גם מהקלה משמעותית בקרינת השמש על המקום בו שמתם פינת ישיבה שכל מה שאתם רוצים כרגע הוא רק לקרוא בה איזה עיתון או ספר.

ממה נובע המחיר של התקנת מעקה זכוכית

כמו מרבית הלקוחות שקוראים את המאמר, אם הגעתם עד לכאן אתם בוודאי כבר עסוקים בניכם ובין עצמכם בעלות הכלכלית הצפויה עבור התקנה של מעקה זכוכית.

האמינו לנו, אנחנו מבינים אתכם לחלוטין. בנינו, ישראל זו מדינה שלא פשוט לחיות בה מבחינה כלכלית, לכן אין לזלזל בשיקולים הכלכליים של כל משפחה ומשפחה.

אנחנו, ב-'אופק מעקות אלומיניום', מקפידים על מתן השירות הטוב ביותר במחירים משתלמים.

חשוב לזכור כי כאשר אנו כותבים במנוע החיפוש: 'מעקות אלומיניום מחירים', אנו למעשה צריכים לשקלל את מחירו של החומר עצמו, הזכוכית.

אם מדובר בזכוכית יקרה יותר כי היא משתמשת גם כמסנן קרינה למשל, היא תעלה יותר וכן הלאה.

לאחר מכן, יש לשקלל את מחיר העבודה.

רק כדי לסבר את האוזן, אם מתקינים מעקה זכוכית בזיגוג יבש, מכיוון שמדובר על מעקות זכוכית שתהליך ההנחה שלו אורך פחות זמן באופן יחסי, עלות העבודה תהיה נמוכה יותר. זאת אומרת, שבכל מקרה יש לבחון את העניין לגופו.

ההמלצה שלנו בכל מקרה, היא להיוועץ בנציגי השירות שלנו המחכים לכם ממש כאן, על מנת שנוכל לתת הצעת מחיר ולהתקדם בתהליך.

 

השמעת המאמר לכבדי ראייה