מעקות זכוכית

מעקות זכוכית – הפתרון הפופולארי, ובצדק

אם אתם חושבים על בניה של מעקות זכוכית בתור מעקה למדרגות שלכם בבית, מחיצה בין החללים של הבית, עבור המרפסת או החצר, הגעתם למקום הנכון. מעקות זכוכית הפכו בשנים האחרונות לפתרון נהדר עבור משפחות רבות הרוצות לשמור על מרחב בבית בלי לפגוע בבטיחות.

הרי היום אנחנו כבר יודעים לומר בביטחון כי בחירה של מעקה או מחיצה יכולים להשפיע מאוד על המרחב כולו. כל אחד העוסק במעט בכל הקשור לעיצוב פנים, כבר יודע כי יש קשר הדוק בין החומרים אותם אנו מכניסים הביתה להרמוניה ולשקט הנפשי הנובעים מכך.

הרי בסוף, הבית שלנו זו חלקת האלוהים הקטנה שלנו. במובנים רבים האופן בו הוא נראה עלול להשפיע על החוויה הרגשית שלנו בצורות שונות.

כך שאין ספק כי בחירה של מעקות זכוכית יכולה להשפיע רבות על האופן בו אתם חווים את המרחב של הבית.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על הנושא, ללמוד על האופן בו אנו, בתור אנשי מקצוע מתייחסים לזכוכית.

למה מעקות זכוכית למדרגות זה פתרון נהדר כמו גם מעקה זכוכית למרפסת, מה זה אומר מעקה זכוכית בזיגוג יבש ועוד, אתם מוזמנים להמשיך לקרוא את המאמר הבא.

מעקות זכוכית, קודם כל חשוב להבין מה כולל התהליך

כולנו מכירים את זה, ראינו תמונה יפה באיזו אפליקציה, אנחנו חושבים שאנחנו יכולים לעשות את אותו הדבר בעצמנו ומגלים בתדהמה כי למעשה מדובר בתהליך מורכב בהרבה ממה שחשבנו.

בעבר, התקנה של מעקות זכוכית הייתה לא פשוטה.

שכן היה צריך לחתוך את הזכוכית בגודל שיתאים למרחב בו צריך היה להתקין את המעקה, היה צריך להניח את אותם מעקות בתהליך ארוך ומסורבל שפעמים רבות, לא הביא בסוף לתוצאה הרצויה שכן הגימור לא היה נקי ולא היה יפה בעין.

לעומת זאת, התקנה של מעקות זכוכית בזיגוג יבש, מאפשרת לנו היום להניח בלוקים מוכנים מראש על מסילה כך גם תהליך ההתקנה הופך פשוט יותר, אנחנו יכולים להימנע מתחזוקה מורכבת לאורך השנים, בנוסף, אנחנו יכולים ליהנות מגימור יפה בהרבה מזה שהיינו רגילים אליו בעבר.

בנוסף, גם אם אנחנו הולכים על השיטה החדשה של התקנת מעקה זכוכית בזיגוג יבש, עדיין חשוב כמובן למדוד את המרפסת, המדרגות או החצר לאורך הנקודה בה הייתם רוצים להניח את אותם מעקות זכוכית.

אל תשכחו לוודא את האורך כמה פעמים, שכן, האמינו לנו כי אין מתסכל יותר מלהגיע ליום ההתקנה ולגלות שהעובדים הגיעו עם מעט מדי חומר ויש לדחות את תהליך ההתקנה.

לאחר מכן, צוות מיומן שלנו יתקין את המעקות בתהליך קצר ופשוט וכך, בתוך זמן לא רב תיהנו גם אתם מיופים של מעקות זכוכית, בכל מקום בו תבחרו.

מעקות זכוכית

מעקות זכוכית, פתרון נהדר למשרדים

זה לא סוד שלאופן בו המשרד מעוצב יש תפקיד מכריע בהבאתו של הלקוח לידי חתימה על חוזה או לרכישה.

מעקה זכוכית למדרגות הפך בשנים האחרונות לדבר החם בעולם עיצובי המשרדים. הרי, אנחנו רוצים למצוא מעקה אותו אנחנו לא נדרשים לתחזק כל הזמן, משהו שישדר יוקרה בלי שנצטרך לדאוג לו.

מעקה מברזל בדרך כלל לא ייתן לנו את הפתרון הטוב ביותר לאותה אווירה שברצוננו לשדר, כך שלא פעם, משרדים רבים פונים אלינו על מנת שנתקין להם מעקה זכוכית למדרגות במשרד. כמובן שלא צריך להשתמש במעקה זכוכית רק עבור המדרגות.

מעקה זכוכית יכול להפריד לנו בין חללים שונים במשרד, אם ניעזר בזכוכית בעלת עכירות ברמה נמוכה נוכל לייצר משרדים שנראים פתוחים כלפי פנים, אבל אי אפשר לראות מה מתרחש בהם מין החוץ.

מעקות זכוכית במרפסת

משקי בית רבים בישראל זכו בנוף עוצר נשימה לגליל או למדבר.

לא חבל להרוס את הנוף רק כי אתם רוצים להניח שם מעקה? מעקות זכוכית למרפסת הם פתרון מצוין לאילו שרוצים 'להיות עם ולהרגיש בלי'.

לא רק זה אלא, שניתן היום, בטכנולוגיות המצויות בידינו, ליהנות ממגוון פתרונות הצללה על ידי שימוש נכון בזכוכית מסננת קרינה.

כך תוכלו ליהנות מיופיו של הנוף בלי לסבול מהקרינה החזקה של השמש בישראל.

הכול מתחיל ונגמר בבטיחות

לקוחות רבים מוטרדים משאלת הבטיחות. אנחנו מבינים זאת לחלוטין. אנחנו חיים במדינת ישראל ולרובינו יש ילדים קטנים בבית עליהם אנחנו רוצים לשמור.

אף אחד לא רוצה חלילה להגיע למצב בו הזכוכית נשברת על מי מבני הבית.

לכן, אנחנו רוצים לומר בפה מלא, אנחנו, באופק מעקות ואלומיניום, עסוקים כל יום בשאלה, איך לשפר את השירות אותו אנו נותנים ללקוחות ואיך אנחנו יכולים להשתמש בטכנולוגיה החדשה ביותר בתחום באופן שיתאים לצרכינו.

אנחנו יכולים להגיד בגאווה כי אנו מקפידים על הנחה בטוחה של כל מעקה עליו יש לנו אחריות.

אנחנו לא מתפשרים על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, על מנת להביא לכם את השירות הטוב ובטוח ביותר האפשרי.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר בטלפון או דרך האתר ונעמוד לשירותכם בהקדם.

 

השמעת המאמר לכבדי ראייה: