מעקות זכוכית לבריכה

מעקות זכוכית לבריכה – סקירת שוק

מעקות זכוכית הפכו פופולאריים מאוד בעולם העיצוב של השנים האחרונות. היום כבר משתמשים בהם בכל מקום.

החל מהנחה של מעקות זכוכית למדרגות ועד הנחה של מעקות זכוכית למרפסת.

הסיבות לכך מגוונות. קודם כל מדובר על חומר נוח. קל לעצב אותו לקל להשתמש בו ולכפוף אותו לצרכים שלנו, בני האדם.

הסיבה השנייה בגינה הפך השימוש בחומר עבור הנחה של מעקה זכוכית במקומות שונים קשורה כמובן לנראות של החומר. זכוכית זה חומר יפה.

השקיפות שלו מאפשרת לנו ליהנות ממה שנמצא מעבר למעקה וכאילו לראות 'דרך הקיר'.

כך שאם אנחנו למשל עסוקים בתיחום של מרפסת בעלת נוף משגע בעודנו רוצים כמובן להגן על הילדים שלנו שלא חלילה יפלו ויפצעו אבל בכל זאת, להמשיך ליהנות מהנוף.

מה הפתרון לכך? כמובן, שימוש בזכוכית על מנת לתחום את המרפסת.

כך שלא נופתע לגלות כי מעקות זכוכית לבריכה הפכו בשנים האחרונות לפופולארי בקרב צרכנים רבים.

 

מעקה זכוכית לבריכה הפתרון האולטימטיבי

לאור משבר הקורונה אנו עדים לעלייה במספר הצרכנים המבקשים להקים בריכה בחצר.

כולנו הבנו כי אם אנחנו לא נדאג למרחב שלנו, שיהיה בטוח ונעים בו נוכל לבלות עם הילדים ולתת להם להשתולל אנו עלולים למצוא את עצמנו סגורים ימים רבים במרחבים סגורים בלי מענה לצרכים שלהם.

גם אנחנו, הופכים מודעים יותר ויותר לחשיבות של שילוב אורח חיים בריא כך שאם אנחנו יכולים לעשות זאת, למה שלא גם אנחנו נקים בריכה בחצר.

בריכה בחצר משמשת, בנינו גם כמין פריט עיצובי, אבן חן המייחדת את הגינה שלנו בלבד.

אנחנו יכולים לארח חברים וליהנות ממשב הרוח הנעים העולה מהמים, אנחנו יכולים להביט בבריכה ולתת לעצמנו ליהנות מהגינה שלנו והחצר באופן בו לא יכולנו להרשות לעצמנו בעבר.

בסופו של יום, מדינת ישראל היא מדינה חמה ולכן אנחנו צריכים למצוא את הדרכים הטובות והמקוריות ביותר לאפשר לעצמנו ליהנות מבילוי משותף עם החברים והמשפחה במרפסת.

אבל, כמובן שגם הנחה של בריכה במרפסת עלולה להיות דבר די מסוכן.

בריכה במרפסת עלולה למשוך את הילדים, גם אלו שלא יודעים לשחות להיכנס לבריכה וחלילה להיפגע מכך.

אנחנו לא יכולים כמובן לגדר את המרפסת באופן שיאפשר לילדים להיכנס מתחת, כך שאם אנחנו לא רוצים להניח מעקה עשוי רשת, מעקות זכוכית לבריכה זה הפתרון הטוב ביותר.

מעקות זכוכית לבריכה מאפשרות לכם מצד אחד להביט במים ובבריכה כאילו לא הייתה שם גדר כלל לצד שמירה על הבטיחות של הילדים.

ממש 'להיות עם ולהרגיש בלי'.

מעקות זכוכית לבריכה הם גם עמידות יותר והחשש לפציעות נמוך יותר. שכן הזכוכית בה אנו משתמשים לשם כך היא בדרך כלל זכוכית עבה וקשיחה.

כזו שעמידה הן לפגעי מזג האוויר והן כנגד ילדים משתוללים.

מעקה זכוכית לבריכה כמובן אמיד לפגעי מצג האוויר וללחות כך שאתם יכולים להניח מעקות זכוכית לבריכה פעם אחת ולהישאר עם ראש שקט זמן רב לאחר מכן.

מעקות זכוכית לבריכה

מעקות זכוכית לבריכה לא בא לבד

אם אתם כבר הולכים לתהליך של הנחת מעקות זכוכית לבריכה , יכול להיות שזה גם הזמן לחשוב על פתרונות הצללה שונים שיאפשרו לכם ליהנות מהשהייה בבריכה בלי לסבול מהשמש החזקה המאפיינת את המזרח התיכון.

בנוסף, כמובן שצריך לחשוב איך לעצב את כל המתחם באופן כזה שיחזיק מעמד מול הלחות והמים הניתזים מהבריכה.

כאן אנחנו כמובן נכנסים לעולם של חיפוי קיר עליו יש לנו כמובן הרבה מה לומר. החל מהחשיבות העיצובית וכלה במשמעות הטכנית של הצעד הזה.

יותר מכל, חשוב, כאשר אתם בונים בריכה בחצר, לשים לב כי אתם אכן מודעים לכל האלמנטים שיש להוסיף על מנת ליהנות מהבריכה עד הסוף.

טיפ קטן מאיתנו: התחילו בלראות תמונות. האינטרנט מלא בתמונות של מעקות זכוכית לבריכה, פתרונות הצללה לבריכה וכן הלאה.

למה שאתם לא תשאבו קצת השראה רגע לפני שאתם מתחילים בתהליך? אנחנו מזמינים אתכם להסתכל גם באתר שלנו כמובן אבל לא רק.

כל אפליקציה העוסקת בעיצוב פנים תוכל לתת לכם רעיונות והשראה.

כך שתוכלו להגיע מוכנים ויודעים מה אתם רוצים על מנת שנוכל לעזור לכם עם כל הכלים העומדים לרשותנו.

 

האלגנטיות והתועלת של מעקות זכוכית לבריכה

בחיפוש אחר נוף ללא הפרעה בשילוב בטיחות גבוהה, צמחו מעקות זכוכית לבריכה כבחירה מובילה בקרב בעלי נכסים, בתי מלון ומעצבים רבים. היכולת לשלב עיצובים מרהיבים ויחד עם זאת לא לוותר על מחסומי זכוכית סביב היקפי הבריכה, תוך נגיעה באלמנטים קשורים כגון מעקות אלומיניום פרגולות אלומיניום וגדרות הם חלק בלתי נפרד מהטכנולוגיה החדשנית שהביאה בשורות מהפכניות בעולם הבניה המודרני תוך יישום של אלגנטיות ואציליות בעיצוב, עם פונקציונליות גבוהה ויוקרתית למגוון שימושים.

מעקות זכוכית מציעים שילוב חלק של תחכום מודרני ועיצוב מינימליסטי, המאפשרים נופים ברורים של הנוף שמסביב. בניגוד למעקות בטיחות קלאסיים, מעקות זכוכית אינם חוסם את היופי הנשקף מבחוץ מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית עבור אזורי בריכה שבהם הנוף הוא חלק משמעותי מההנאה. פתרון זה לא רק משפר את החיבור בין הבריכה לאזורים אחרים בסביבתה אלא גם מעלה את הערך העיצובי של הנכס וגם את הערך הכלכלי של הנכס.

 

ממש 'להיות עם ולהרגיש בלי'

מעקות זכוכית הם גם עמידות יותר והחשש לפציעות נמוך יותר. שכן הזכוכית בה אנו משתמשים לשם כך היא בדרך כלל זכוכית עבה וקשיחה כזו שעמידה הן לפגעי מזג האוויר והן כנגד ילדים משתוללים. מעקות זכוכית לבריכה כמובן אמידים לפגעי מצג האוויר וללחות כך שאתם יכולים להניח מעקות זכוכית פעם אחת ולהישאר עם ראש שקט זמן רב לאחר מכן.

מעקות זכוכית לבריכה בשילוב של גדרות לבריכה משמשים מחסום יציב ויעיל המבטיח את בטיחותם של מבוגרים וילדים כאחד מבלי להתפשר על הסגנון והעיצוב. הזכוכית עמידה להפליא וגם עמידה בפני פגעי מזג האוויר, מה שהופך אותה לבחירה מצוינת להתקנה לצד הבריכה. יתר על כן, מעקות זכוכית דורשים תחזוקה מינימלית. שגרת ניקוי פשוטה מספיקה כדי לשמור על הבהירות והברק שלהם. שקיפות הזכוכית מאפשרת גם פיקוח מתמיד על אזור הבריכה, מאפיין בטיחות חיוני למשפחות. הנה מספר יתרונות מרכזיים מבין רבים של מעקות זכוכית המותקנות באזור הבריכה:

אינטגרציה עם מבני אלומיניום

כדי להשלים עיצוב של מעקות זכוכית לבריכה ניתן לשלב בעיצוב אזור הבריכה מבנים כגון מעקות מאלומיניום ופרגולות אלומיניום. אלומיניום, הידוע בחוזקו, בעמידותו ובחוסנו בפני קורוזיה, יוצר זיווג מצוין עם זכוכית. מעקות מאלומיניום יכולים לשמש כמסגרת חזקה ללוחות זכוכית והם מספקים יציבות וגמישות נוספים. פרגולת אלומיניום מציעה מפלט מוצל המשפר את חווית הבריכה תוך שמירה על מראה מגובש עם אלמנט הזכוכית.

התאמה אישית וגמישות עיצובית

אחד היתרונות הבולטים של מעקות הזכוכית הוא יכולת ההתאמה שלהם להעדפות ודרישות עיצוב שונות. בין אם המטרה היא להשיג מראה מודרני או להתאים למגבלות של חלל ספציפי, ניתן להתאים מעקות זכוכית לבריכה באופן אישי כדי לענות על צרכים אלו. הבחירה במסגור, או ללא מסגרת, ללא מסגרת למחצה או ממוסגרת באלומיניום מאפשרת רמות שונות של נראות וביטויים עיצוביים. גמישות זו מאפשרת לבעלי הנכסים או בעלי העסק בו מותקנת הבריכה ליצור אזור בריכה המשקף את הסגנון האישי שלהם ומשלים את העיצוב הכולל של המתחם החיצוני.

 

מעקות זכוכית לבריכה – אפשר לשלב עם אלמנטים נוספים לפרטיות ובטיחות

אם אתם כבר הולכים לתהליך של הנחת מעקות זכוכית לבריכה , יכול להיות שזה גם הזמן לחשוב על פתרונות הצללה שונים שיאפשרו לכם ליהנות מהשהייה בבריכה בלי לסבול מהשמש החזקה המאפיינת את המזרח התיכון. בנוסף, כמובן שצריך לחשוב איך לעצב את כל המתחם באופן כזה שיחזיק מעמד מול הלחות והמים הניתזים מהבריכה. כאן אנחנו כמובן נכנסים לעולם של חיפוי קיר עליו יש לנו כמובן הרבה מה לומר. החל מהחשיבות העיצובית וכלה במשמעות הטכנית של הצעד הזה. יותר מכל, חשוב, כאשר אתם בונים בריכה בחצר, לשים לב כי אתם אכן מודעים לכל האלמנטים שיש להוסיף על מנת להנות מהבריכה עד הסוף.

הבטיחות היא מעל הכל בכל אזור בריכה, והכללת גדרות היא שיקול חשוב. בעוד שמעקות זכוכית מספקים מחסום, ייתכן שיהיה צורך בגדרות נוספות לבריכה כדי לעמוד בתקנות הבטיחות ולספק הגנה נוספת. שילוב זכוכית וחומרים נוספים לפתרונות גידור מבטיח שהבטיחות לא תבוא על חשבון האסתטיקה. מעקות וגדרות זכוכית המותקנים ומתוחזקים כראוי יכולים לסייע במניעת נפילות בשוגג לתוך הבריכה, מה שהופך אותם למאפיין הכרחי בכל אזור בריכה.

טיפ קטן מאיתנו: התחילו בלראות תמונות. האינטרנט מלא בתמונות של מעקות זכוכית לבריכה, למה שאתם לא תשאבו קצת השראה רגע לפני שאתם מתחילים בתהליך? אנחנו מזמינים אתכם להסתכל גם באתר שלנו כמובן אבל לא רק. כל אפליקציה העוסקת בעיצוב פנים תוכל לתת לכם רעיונות והשראה כך שתוכלו להגיע מוכנים ויודעים מה אתם רוצים על מנת שנוכל לעזור לכם עם כל הכלים העומדים לרשותנו.

 

סיכום וכמה טיפים

קודם כל, אל תשכחו להגיד לנו הכול. מעקות זכוכית לבריכה בדרך כלל לא בא לבד מה שיכול לאפשר לנו 'לשחק' עם המחיר של העבודה.

אם אתם רוצים ליהנות מהנחות משמעותיות, מקיצור של זמן העבודה ועוד, אנחנו יותר ממזמינים אתכם פשוט לשתף אותנו בכל הצרכים שלנו.

על ידי השיתוף הזה נוכל לתת לכם את המענה המלא.

אל תשכחו כמובן למדוד את השטח היטב כדי שנוכל להביא מספיק חומר שייתן את כל המענה על מנת שלא נחסיר דבר.

אנחנו כאן, ב- 'אופק מעקות ואלומיניום' מחכים לכם ומזמינים אתכם לפנות אלינו בכלל עניין על מנת לאפשר גם לכם ליהנות מבריכה מגודרת ונעימה בחצר.

 

מעקות זכוכית לבריכה – שאלות ותשובות

מדוע מעקות זכוכית לבריכה נחשבים לבחירה מעולה עבור אזורי בריכה?

מעקות זכוכית הם הבחירה האידיאלית בשל האסתטיקה המהודרת והמודרנית שלהם שמציעה נופים ללא הפרעה של הנוף שמסביב, מה שגורם לאזור הבריכה להיות פתוח יותר ומחובר לסביבה. הם משלבים בטיחות עם סגנון, ומספקים מחסום עמיד שאינו מתפשר על הנראות.

העמידות שלהם בפני פגעי מזג האוויר ודרישות התחזוקה הנמוכות תורמים עוד יותר לעליונותם, מה שהופך אותם לבחירה מעשית ואטרקטיבית לשיפור מראה ופונקציונליות בחללים החיצוניים.

כיצד משלימים מעקות ופרגולות אלומיניום את העיצוב למעקות זכוכית באזורי בריכות?

מעקות ופרגולות מאלומיניום משלימים את העיצוב למעקות הזכוכית על ידי הוספת שלמות מבנית והגשת השלמה עיצובית. האלומיניום, הידוע בעמידותו ובחוסן האיכותי שלו בפני קורוזיה משמש כמסגרת חזקה ללוחות זכוכית ומבטיח יציבות ואריכות ימים.

פרגולות אלומיניום מספקות אלגנטיות פונקציונלית ומציעות אזורים מוצלים מבלי לוותר על הסגנון. יחד, מבני האלומיניום הללו משתלבים בהרמוניה עם מעקות זכוכית ויוצרים מרחב מגורים חיצוני איכותי גם בעיצוב וגם בשימוש בו.

מהן אפשרויות ההתאמה האישיות הזמינות עבור מעקות זכוכית, וכיצד הם מתאימים להעדפות עיצוב שונות?

מעקות זכוכית מציעים אפשרויות התאמה אישית משמעותיות כדי להתאים להעדפות העיצוב השונות ולסגנונות אדריכליים. הם יכולים להיות מעוצבים כחסרי מסגרת, חצי מסגרת או ממוסגרות באופן מלא כאשר אלומיניום הוא בחירה פופולרית עבור חומר המסגרת בשל החוזק והמגוון בעיצוב שאפשר לעצב עמו.

ניתן גם להתאים את הגודל, הצורה והגוון של לוחות הזכוכית מה שמאפשר לבעלי בתים ובעלי עסק להשיג מראה ייחודי המשלים את עיצוב הנכס שלהם. גמישות זו מבטיחה שכל אזור בריכה יכול לשקף את הסגנון האישי של הבעלים ולעמוד בדרישות עיצוב ספציפיות.

 

השמעת המאמר לכבדי ראייה: