מעקה זכוכית בזיגוג יבש

יותר ויותר לקוחות בוחרים היום במעקות זכוכית על מנת לתחום גרמי מדרגות, מרפסות, גגות וברכות שחייה. החומר השקוף מספק ערך אסתטי גבוה ומאפשר לשמור על שדה הראייה פתוח ולאור טבעי להיכנס אל המרחבים באופן חופשי. לצד היתרונות הבולטים והרבים של מעקות הזכוכית, תהליכי ההתקנה המסורבלים וההליך התכנוני המורכב כדי להבטיח שהזכוכית תעמוד בעומסים ובתנאי החוץ, הפכו את הבחירה לשנויה במחלוקת. 

פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים, אמנם, הפכו את הבחירה הזו לפתרון אידיאלי ומאפשרים היום יותר מאי פעם לבצע התקנות אלו בנוחות וביעילות. אופק מעקות ואלומיניום שוקדת בכל עת על מנת להציע ללקוחותיה את הפתרונות החדישים ביותר. כעת, אנו מתגאים להציע ללקוחותינו מעקה זכוכית בזיגוג יבש המספק מעקות זכוכית עמידים, יציבים וקלים להתקנה מאי פעם.

מעקה זכוכית בזיגוג יבש מאפשר להתקין מעקות זכוכית בתהליך קצר בהרבה ומאפשר לשלוף החוצה את משטחי הזכוכית במידת הצורך בקלות רבה. תהליך ההתקנה החדשני מציע עמידות חסרת תקדים בפני בלאי ושחיקה וגימור נקי ומבריק בהרבה מאשר בשיטות הישנות.

צריכים מעקות זכוכית בזיגוג יבש? השאירו פרטים ונחזור בהקדם

פיתוח חדשני

מעקה בזיגוג יבש מאפשר להתקין מעקות זכוכית בתהליך קצר בהרבה ומאפשר לשלוף החוצה את משטחי הזכוכית במידת הצורך בקלות רבה. תהליך ההתקנה החדשני מציע עמידות חסרת תקדים בפני בלאי ושחיקה וגימור נקי ומבריק בהרבה מאשר בשיטות הישנות.

תהליך פשוט

מעקה בזיגוג יבש מותקן על ידי שיקוע לוחות הזכוכית במסילה צרה. בתהליך זה אין כל צורך בביצוע התאמות מוקדמות ואינו דורש שימוש בחומרי הדבקה ואיטום, בריתוך קונסטרוקציות מורכבות או בעבודות תחזוקה יקרות ומסובכות לאורך השנים. כל שיש לעשות הוא להלביש את הזכוכית אל המסילות ובמידת הצורך, לשלוף אותה החוצה בקלות.

מעקה זכוכית במסילה צרה ובמספר עיצובים

מעקה בזיגוג יבש מותקן על ידי שיקוע לוחות הזכוכית במסילה צרה. בתהליך זה אין כל צורך בביצוע התאמות מוקדמות ואינו דורש שימוש בחומרי הדבקה ואיטום, בריתוך קונסטרוקציות מורכבות או בעבודות תחזוקה יקרות ומסובכות לאורך השנים. כל שיש לעשות הוא להלביש את הזכוכית אל המסילות ובמידת הצורך, לשלוף אותה החוצה בקלות. 

אנו עושים שימוש אך ורק בזכוכית רבודה עמידה במיוחד ומאפשרים לך ליצור מעקות זכוכית בעיצוב מותאם אישית ובמגוון רמות עכירות, גוונים וסוגי גימור. על ידי התקנת מעקה זכוכית בזיגוג יבש אנו גם מתחייבים לאיכות עבודה שתחזיק שנים רבות ותאפשר לך ליהנות ממעקה הזכוכית שלך לטווח הארוך ללא צורך בעבודות המשך.

מעקה בזיגוג יבש במגוון עיצובים

אנו עושים שימוש אך ורק בזכוכית רבודה עמידה במיוחד ומאפשרים לך ליצור מעקות זכוכית בעיצוב מותאם אישית ובמגוון רמות עכירות, גוונים וסוגי גימור. על ידי התקנת מעקה בזיגוג יבש אנו גם מתחייבים לאיכות עבודה שתחזיק שנים רבות ותאפשר לך ליהנות ממעקה הזכוכית שלך לטווח הארוך ללא צורך בעבודות המשך.

עבודה איכותית במיוחד

הניסיון רב השנים שלנו בהתקנת מעקות מאפשר לנו לייעד עבורך פתרונות הצללה מתקדמים וחדשניים ביותר ולהציע לך כעת מעקה זכוכית בזיגוג יבש שיספק לך בטיחות, עמידות ואסתטיקה מרבית לכל צורך הנדרש בבית או בעסק שלך. אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד. לפני שהוא ממלא כל פונקציה אחרת באשר היא, מעקה זכוכית הוא מעל הכל אמצעי הבטיחות המשמעותי ביותר בבית או בחצר.

נכון, האסתטיקה חשובה לא פחות ובחירה נכונה במעקה זכוכית בזיגוג יבש תבטיח שהמרפסת שלנו תהיה לא רק בטוחה יותר אלא גם יפה הרבה יותר. זוהי אחת מכמה טכניקות אפשריות שישדרגו את מראה המעקה בכלל, וכך ישפיעו על נראות הבית בכלל.

 

מעקה זכוכית בזיגוג יבש – הגנה מרבית

בסופו של יום, השהות במרפסת יכולה להיות מהנה במיוחד אבל גם מסוכנת ללא אמצעי בטיחות הולמים. מאחר ומרפסות מותקנות לרוב במבני מגורים רבי קומות, גם נפילה מהקומה הראשונה עשויה להסב נזק לא מבוטל שניתן למנוע מראש. הדרך לעשות זאת היא לבחור מעקה זכוכית בטיחותית המתוכנן באופן מקצועי ומדויק, על ידי חברה עתירת ניסיון כמו אופק מעקות, ולהקפיד על התקנה ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות.

כך תוכלו להתקין מעקות זכוכית למרפסות בזיגוג יבש, לבחור את המעקה זכוכית האידאלית לחדר המדרגות ולעצב פתרון מושלם שיתאים סביב הבריכה הפרטית שלכם, כדי שתוכלו להגן על הקרובים אליכם מכל בצורה הטובה ביותר. בטיחות קודמת לכל, וזה בהחלט לא אומר שאתם לא עומדים ליהנות מתוצאה מרשימה ביופייה.

מעקה זכוכית בזיגוג יבש למרפסת - בשלל טכניקות וסגנונות

מעקה זכוכית למרפסות בזיגוג יבש הוא ללא ספק פתרון מצוין, והוא אחד מתוך כמה שיטות עבודה עיקריות. דרך אחת היא להתקין מעקה זכוכית שתול בתעלה סמויה, והוא מתאים בעיקר במצבים שבהם קיימים משטחים ישירים עם חריצה, בעוד מעקה זכוכית שתול בתעלה גלויה בזיגוג יבש הוא פתרון אידאלי יותר במצבים שבהם לא קיימת חריצה. בשיטה הזו נשתמש למרפסת המרוצפת באריחי ריצוף או בטון, למשל, והיא תבטיח לנו תוצאה יפהפייה, בטיחותית ומרשימה להפליא.

שיפור בטיחות מעקה זכוכית במרפסת

חשוב לזכור כי התקנת מעקות זכוכית למרפסות בזיגוג יבש היא חלק קריטי ובלתי נפרד משיפור הבטיחות בבית. כדי שנוכל להיות בטוחים שאנחנו שומרים על הילדים המשחקים במרפסת, על חיית המחמד שמתרוצצת בשטח הפתוח וגם על האורחים שלנו ועל עצמנו כשאנחנו שוהים בחלקו החיצוני של הבית, מעקה זכוכית הוא חיוני. זה כאמור לא אומר שאנחנו צריכים להתפשר על נראות, ואת השילוב המדויק הזה מציעים לנו מעקות זכוכית למרפסות בזיגוג יבש. קיימים היום גם פתרונות אחרים, לרבות מעקות אלומיניום או שילוב בין חומרי גלם איכותיים שמספקים תוצאה יפה לא פחות ובטיחותית במידה זהה.

גלריית תמונות
call-doctor
צרו קשר ונשמח לעזור לכם