מסתור כביסה מאלומיניום

כולם אוהבים לשדרג את הבית, ולעיתים יש מוצרים שבלי שנשים לב הם לא רק משדרגים את הבית, את המתחמים החיצוניים של הבית או את הפונקציונליות אלא פשוט הופכים את החיים שלנו לטובים ואיכותיים יותר. 

מרבית משקי הבית עדיין מעדיפים ייבוש בחוץ, תוך שימוש באקלים של האזור וגם ניצול היתרון של חיסכון המשמעותי בחשמל. יש העדפה גוברת לפרטיות במה שאנו מייבשים בחוץ, במיוחד עבור לבוש אינטימי. 

פתרון פרקטי למי שרוצה לשמור על פרטיות כאלה הוא התקנת מסתור כביסה מאלומיניום שלא רק מסתיר בצורה דיסקרטית כביסה אלא גם מסווה ביעילות יחידות מזגנים, מפרשות אשפה ופירים שונים, ומציע אמצעי אלגנטי ופתרון איכותי. 

מסתור כביסה מאלומיניום – יש כאן עולם שלם של יתרונות

מעבר ליתרון המרכזי של מסתור כביסה מאלומיניום שהוא למעשה שמירה על הפרטיות, יש עוד כמה וכמה יתרונות משמעותיים שחשוב לשים לב אליהם:

 • הגנה על הבגדים מהשפעת מזג האוויר
 • הגנה על הבגדים מגורמים סביבתיים
 • חזית יפה יתר לדירה או לבניין המגורים
 • הסתרה לא רק עבור הבגדים אלא גם עבור אלמנטים אחרים
 • שמירה על אסתטיקה אחידה 

חומר הגלם הנפוץ ביותר לבניית מסתור כביסה הוא אלומיניום. הסיבה לכך היא כי אלומיניום הוא איכותי, בעל תכונות עמידות בפני חלודה ומאפשר גם עיצובים רבים ובעל תחזוקה קלה ופשוטה. 

מבחינת עלויות, לא מדובר בחומר גלם יקר מדי ובכך הוא גם לא לגמרי מייקר את המוצר ומאפשר לו נגישות לאנשים במגוון של תקציבים שונים.

מסתור כביסה מאלומיניום
קטלוג תמונות
זמינות מיידית
איכות גבוהה
שירות לקוחות
פתרונות לכולם

איך מתנהל תהליך התקנת מסתור הכביסה?

כל תהליך הקשור אל התקנת מתקנים בתוך הבית ומחוץ לבית הוא תהליך שחשוב לבחון אותו היטב וכמובן גם את אנשי המקצוע המגיעים לבצע אותו. 

מסתור כביסה מאלומיניום אם לא היה בתוך תכניות הבניה של הבית שבו אתם גרים והחלטתם להתקין אותו באופן נפרד באמצעות אנשי מקצוע חשוב שייעשה בהתאם לכל תקני הבטיחות ובבדיקות מקיפות ונרחבות על מנת שיהיה מספיק אפקטיבי ובטיחותי. 

ישנן לא מעט פעמים בהן מסתורי הכביסה הם חלק בלתי נפרד מתכניות הבניה ועל כן אין צורך תמיד להתקין מחדש. 

חשוב גם שמסתור הכביסה יהיה תואם לעיצוב הבניין בכלל, וגם למסתורי הכביסה האחרים על מנת שלא יהיה ערבוב או בלבול אסתטי. 

תהליך של התקנת מסתור כביסה מאלומיניום הוא בעל שלושה שלבים:

 • ביקור לצורך מדידות

ביקור זה הוא משמעותי וחשוב כי מסתור כביסה הוא גם דבר המצריך התאמה אישית. ההתקנה חשובה שתתבצע באופן מושלם ושהמוצר יהיה מותאם ברמת המידות על מנת שיהיה קל להתקין אותו כראוי. 

 • הכנת המוצר

הכנת המוצר במפעל מתבצעת לאחר הזמנה מסודרת של עיצוב, בחירת צבע, והתאמת המידות ולאחר שההזמנה אושרה על ידי הלקוח.

 • התקנת המסתור

תהליך ההתקנה הוא לא פשוט. לפני הכל, חשוב לזכור שזהו תהליך בסיכון גבוה כי לרוב ההתקנה היא בקומות גבוהות. מורכבות ההתקנה גם משפיעה על העלות כמובן וחשוב לבחור עובדים שיש להם הסמכה לעבודה בגובה. לאחר ההתקנה אפשר יהיה ליהנות מהמסתור ומהיתרונות הרבים שלו. 

מסתור כביסה מאלומיניום

מהן הסיבות הטובות ביותר לרכישה והתקנה של מסתור כביסה מאלומיניום

רגע לפני שאתם כבר ממהרים להתקנה, תבחנו היטב ביניכם לבין עצמכם מהן הסיבות שבגללם כדאי לכם לרכוש את מסתור הכביסה:

 • שיטות תרבות והשפעת אקלים
  במדינות רבות בים התיכון, כולל ישראל, ייבוש בגדים בחוץ הוא נוהג ותיק, המושפע מהאקלים באזור. מזג האוויר החם והשמש אידיאלי לייבוש מהיר של בגדים ללא צורך במייבשים חשמליים. תרגול זה לא רק חוסך באנרגיה אלא גם מתיישב עם מאמצי הקיימות הסביבתית. עם זאת, ההעדפה לייבוש חיצוני הובילה לחששות פרטיות, במיוחד באזורים עירוניים שבהם חללי מגורים צפופים.
 • פרטיות ואסתטיקה
  המושג מסתור כביסה נובע מהצורך בפרטיות והרצון לשמור על אסתטיקה מסוימת באזורי מגורים. מתקנים אלו מאפשרים לתושבים לייבש את בגדיהם בחוץ מבלי לחשוף בגדים אישיים לשכנים או לעוברים והשבים. מבחינה אסתטית, מסתורי הכביסה מסייעים בשמירה על מראה מסודר ואחיד בבנייני מגורים, דבר שחשוב במיוחד בקונסטרוקציות חדשות ומודרניות יותר, בהן המראה החיצוני הוא היבט מרכזי בעיצוב.
 • בחירת חומרים ועמידות
  בחירת החומרים למסתורי הכביסה היא חשובה וקריטית. אלומיניום הוא חומר גלם מועדף בשל עמידותו בפני חלודה וגמישות העיצוב. ברזל, למרות שהוא חזק, נוטה לחלודה ואולי לא מציע את אותו טווח עמידות כמו אלומיניום. שילוב החומרים, כמו אלומיניום עם מוטות פלסטיק, מספק איזון בין חוזק וגמישות עיצובית, ומאפשר בחירות אסתטיות שונות שיכולות להשלים את הארכיטקטורה של המבנה.
 • הגנת הסביבה והבד
  מעבר לפרטיות, למוצרים אלו יש תפקיד חשוב בהגנה על הבגדים מפני גורמים סביבתיים. חשיפה ישירה לאור השמש עלולה לגרום לדהייה ולהידרדרות באיכות הבד. בנוסף, הגנה מפני אבק, זיהום וגשם מדי פעם מבטיחה שהבגדים יישארו נקיים ושמורים היטב.
 • תקנות ותקני בטיחות
  התקנת המסתורים היא לא רק עניין של נוחות אלא גם הקפדה על תקנות הבטיחות והבנייה. מכיוון שהתקנות מתרחשות לעיתים קרובות בגובה, עליהן לעמוד בתקני בטיחות כדי להבטיח את רווחת העובדים. היבט זה משפיע על העלות והמורכבות של ההתקנה. עמידה בתקני בטיחות אש וחומרי בנייה היא גורם קריטי נוסף, במיוחד לאור הקרבה של מבנים אלו לאזורי מגורים.
 • עיצוב והתאמה אישית
  העיצוב של מחסני כביסה התפתח כדי לא רק לשרת מטרה פונקציונלית אלא גם להוסיף לערך האסתטי של הבניין. ניתן להתאים אותם לסגנון האדריכלי של הבניין, ומגוון רחב של עיצובים וצבעים מאפשר לדיירים לבחור אפשרויות המתאימות ביותר להעדפותיהם.
 • השפעה כלכלית וסביבתית
  השימוש במסתורי הכביסה ובשיטות ייבוש חיצוניות משקף מגמה רחבה יותר לחיסכון באנרגיה ואף מאד ידידותי לסביבה. מעבר להכל, אלומיניום הוא חומר ידידותי לסביבה ולא בכדי גם פרגולות אלומיניום הוא מוצר מבוקש. על ידי הפחתת ההסתמכות על מייבשי כביסה חשמליים, משקי בית רבים יכולים לצמצם משמעותית את צריכת האנרגיה שלהם שהיא גם מועילה כלכלית וגם אחראית לסביבה טובה יותר.
מסתור כביסה מאלומיניום

האם מסתורי הכביסה עומדים בתקנים?

לגבי עמידה בדרישות, מסתור כביסה מאלומיניום עומד בתקני בטיחות אש וחומרי בנייה שונים, מומלץ לרכוש את המוצר מחברות מוכרות המבטיחות עמידה בתקנים הרלוונטיים ובודקות היטב את המוצר לפני שהן מוציאות אותו להתקנה. 

מבחינת עלות, מחיר התקנת מסתור כביסה העשוי מאלומיניום משתנה בהתאם למספר גורמים, לרבות הדגם, הגודל, מורכבות ההתקנה והסיכונים הנלווים. דגמים וגוונים סטנדרטים עשויים להיות בעלי זמני התקנה קצרים יותר, בעוד הזמנות מותאמות אישית עשויות לחייב תקופת המתנה ארוכה יותר. 

ההתקנה, המסווגת כעבודה בגובה רב, דורשת אנשי מקצוע מיומנים, ומורכבות התכנון יכולה להשפיע הן על תהליך ההתקנה והן על העלות הסופית.

לסיכום, המסתורים נחשבים למוצרי פתרונות הצללה איכותיים המייצגים הרגלים תרבותיים הנובעים מחששות לפרטיות, רצון לשיקולים אסתטיים, מדע החומר, מודעות סביבתית ותקנות בטיחות מחמירות שחשוב לשים לב אליהן. 

הם מרכיב קטן אך משמעותי בחיים העירוניים המודרניים, מסתור כביסה מאלומיניום מבוקש במיוחד במדינות כמו ישראל שבהן מתלכדים אקלים, תרבות וחיים מודרניים אל תוך מערבולת אחת גדולה.

חברת אופק מעקות ואלומיניום הוא מפעל ייצור בתחום מעקות אלומיניום מסתור כביסה מאלומיניום פרגולות מאלומיניום חיפויי קיר וגדרות אלומיניום. החברה בעלת ניסיון של מעל עשר שנים ברחבי הארץ, ומובילה בתחומה. 

יועצי החברה מלווים את הלקוחות מתחילת התהליך ועד לסיומו ומאפשרים אחריות מלאה וליווי גם לאחר תום העבודה. זוהי מחויבות למצוינות ואספקת היצע נרחב של מוצרים ושירות המביאים את החברה לאיכות גבוהה מהסטנדרט. 

מסתור כביסה אלומיניום מחיר

שאלות נפוצות בנושא מסתור כביסה מאלומיניום

מסתורי כביסה מאלומיניום מספקים הגנה יעילה מפני קרני UV, מגנים על הבגדים ושומרים על צבעם.

רובם מתאימים לרוב סוגי הבדים, אך כדאי לבדוק את ההוראות ולבדוק את תאימותם לסוגי הבדים המסוימים.

רוב המסתורים מאלומיניום אינם דורשים תחזוקה מיוחדת. יש לוודא איכות התקנה מתאימה.

מסתורים מאלומיניום איכותיים מסוגלים לעמוד בפני רוחות חזקות, אך יש לוודא התקנה יציבה ולפעול בהתאם להמלצות היצרן.

אנו מספקים מגוון צבעים ועיצובים לבחירה, כך שניתן להתאים את המסתור לאסתטיקה הכללית של המבנה.

בדרך כלל, ניתן לנקות את מסתור הכביסה בעזרת מים חמים וסבון רגיל.

כן, ישנם מסתורים המתואמים עם מערכות חשמל חכמות וניתן לשלוט בהם דרך טכנולוגיות חכמות.

לא, בקרבת מסתור כביסה מאלומיניום אין השפעה ישירה על ביצועי מזגן או דוד השמש.

כן, מסתור כביסה מאלומיניום ניתן להתקין בכל סוגי הבניינים, כולל בניינים ציבוריים ומסחריים.

מסתור כביסה יכול לשפר את הפרטיות של דיירי הבניין, מכך שהוא מאפשר הסתרת מכשירים ומערכות בית.

מאמרים בתחום מסתור כביסה מאלומיניום

השאירו פרטים ונשוב בהקדם
אופק מעקות אלומיניום וזכוכית

אופק מעקות ואלומיניום

אופק מעקות אלומיניום הינו מפעל ייצור בתחום מעקות זכוכית למרפסות, מסתורי כביסה, פרגולות, הצללות חיפוי קיר וגדרות מאלומיניום. חברתנו פועלת במשך כעשור בכל רחבי הארץ בהיקפים גדולים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר, חברתנו מהמובילות ביותר בתחומה, לחברתנו צוותים מיומנים מקצועיים ואמינים אשר נבחרים בקפידה.