חיפוי קיר

חיפוי קיר בקליק

חיפוי קיר הם אחד מהכלים היעילים ביותר לחולל שינוי דרמטי במראה הכללי ובקו העיצובי של הבית. רבים בוחרים בצעד זה בעת שיפוץ על מנת לעצב מחדש את האווירה ולייעד פתרונות חדשים בבית. האתגר העיקרי במשימה זו, אמנם, הוא מורכבות העבודה. עד היום, חיפוי הקירות דרש עבודות הכנה יקרות ומסורבלות, במקרים רבים נדרשה הברגה שפגעה משמעותית בתשתיות ופעמים רבות, עבודות הכנה אלו דרשו הקטנה של החלל.

העבודה המורכבת הייתה יקרה למדי ועל מנת ליהנות מחיפויים טבעיים כמו עץ או אבן, גם חומרי הגלם היו יקרים למדי. חידוש אדיר בתחום החיפויים מאפשר לך ליהנות כעת מיתרונות רבים וליהנות מחיפוי קיר בקליק המאפשר עבודה מהירה ופשוטה בהרבה.

רוצים לחדש את הבניין בלי שיפוץ? חיפוי קיר הוא פתרון קליל ונוח

אנו מייצרים חיפויים על-פי דרישות הלקוח ובהתאמה הרמטית לצרכי חזית הבניין.

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית.

מגוון רחב של עיצובים

לוחות אלומיניום דקיקים וקלי משקל משמשים כחומר הגלם לחיפוי קיר בקליק. ניתן לעצבם בכל אופן וליצור חיפוי דמוי עץ או אבן בקלות רבה.

תכונות האלומיניום

כאשר מדובר על חיפוי קיר, לחומר הגלם יתרונות רבים אשר מהווים ערך מוסף להיבטים האסתטיים:

  • אלומיניום אינו מחליד, קל לניקוי ועמיד ביותר בפני נזקי הסביבה, מה שמבטיח לך חיפוי איכותי וחזק לאורך שנים רבות בתחזוקה מינימלית.
  • אלומיניום הוא חומר בידוד נפלא ויספק לך שכבת הגנה נוספת שעשויה לסייע לך להפחית את הוצאות האנרגיה שלך.
  • כאחד מחומרי הגלם הזולים ביותר, חיפוי קירות בקליק באמצעות לוחות אלומיניום יהיה זול בהרבה מעבודות חיפוי אחרות, מבלי להתפשר על איכות העבודה והתוצאה.
איכות התקנה מובטחת

במשך שנים רבות, אופק מעקות ואלומיניום מובילים בתעשייה עם הפתרונות החדשניים ביותר בשוק ומתחייבים לאיכות העבודה הגבוהה ביותר. הצוות המיומן שלנו זמין עבורך בכל עת ומביא עמו גוף ידע רחב ופרקטיקות עבודה מהשורה הראשונה. להצעת מחיר משתלמת בקליק, אנו זמינים עבורך כעת

סוגי החיפויים שלנו

חברת אופק מעקות מייבאת מחו"ל חומרי גלם משובחים, מייצרת פתרונות הצללה, פרגולות אלומיניום ומייצרת חיפוי אלומיניום במפעלי הייצור שלה לפי בקשות הלקוח.
את החיפויים ניתן לבחור לפי מניפת צבעים רחבה ומגוונת, בין היתר ניתן לבקש חיפוי אלומיניום דמוי עץ. 
גדלי החיפויים שהחברה מייצרת ומתקינה הם 50/20 בעוד הספרה עשרים מתארת את עובי החיפוי ואילו החמישים מתאר את החזית.
סוגי חיפויים נוספים אותם החברה מייצרת ומתקינה הם 70/20 ו- 20/20.
אופק מעקות מצטיינת בבעלי מקצוע מקצועיים ואמינים ובמוצרים בעלי איכות גבוהה.

התקנה פשוטה

ההצמדה לקיר באמצעות רצועות דביקות, החומר קל המשקל ותהליך הייצור הפשוט יחסית הופכים חיפוי קיר בקליק לטכניקת החיפוי המועדפת. משמעות הדבר היא כי ניתן כעת לשנות את עיצוב הבית באופן משמעותי תוך זמן עבודה קצר ופשוט, במינימום לכלוך ונזקים לקיר ובעלויות עבודה מופחתות.

חיפוי קיר: אלומיניום כטרנד אדריכלי חדשני

מה שנתפס לפני פחות מעשור כטרנד אדריכלי חדשני בתחום חיפוי קיר, מיושם כיום בחלק גדול מאתרי הסחר ופארקי התעשייה בישראל ובעולם. חיפוי הקיר אלומיניום משמשים ליצירת מראה אחיד של חזית המבנים, ומקנים אף לקשוחים והכבדים שבאזורי התעשייה ויזואליות אסתטית, מוקפדת ונעימה לעין. חברת אופק מעקות ואלומיניום הינה אחת מהחברות המובילות בתחום התכנון, השיווק וההתקנה של חיפוי הקיר, תוך הקפדה על איכות, מקצועיות, אמינות ושירות נטול פשרות. חיפוי מבנים מבית החברה הם אלו המשדרגים כל מבנה מוזנח לפריט אדריכלי חדיש ויוקרתי וכל אזור המרובה במפעלי ייצור לפארק תעשייתי היי-טקי מתקדם.

מעטפת רחבה של יתרונות

הטרנד האדריכלי החדשני של חיפוי קיר אלומיניום החל לחלחל בהדרגה גם אל המגזר הפרטי, היות והוא אוצר בתוכו מעטפת רחבה של יתרונות בנוסף לגימור המושלם ולחזות האסתטית, החל מהגנה על המבנה מפני לחות ורטיבות וכלה בעמידה בתנאים אקלימיים קיצוניים ואזורים המתאפיינים בשיעורי לחות גבוהים במיוחד ולאורך זמן.

חיפוי הקיר אלומיניום משווקים לצרכן במגוון רחב של צבעים וניתנים להתאמה בכל עובי ובמבחר עיצובים ייחודיים בהתאם להעדפותיו, תקציבו וצרכיו של הלקוח. מעבר ליתרונות בהיבט העיצובי מסווגים חיפוי האלומיניום בקרב אנשי המקצוע כפתרונות איכותיים במיוחד בהיבט הפונקציונלי, היות והם ניחנים בכושר בידוד תרמי מפני קור וחום, וחיסכון אנרגטי משמעותי בתחום הבניה הירוקה.

אופק מעקות ואלומיניום - אמינות, מיומנות ומקצועיות כערך עליון

חיפוי קיר אלומיניום מצטיינים גם ביכולת לבידוד אקוסטי מושלם ושמירה על עמידות השלד של המבנה למשך שנים ארוכות. חברת אופק מעקות ואלומיניום מתלווה אל הלקוח החל משלבי התהליך הראשוניים ועד לסופו של המיזם, כשהליווי מתבטא בייעוץ מקצועי ושירות הכולל מדידות והמצאת האישורים הנדרשים בעבודה מול האדריכלים והגופים המוניציפליים השונים, ייצור והרכבה נטולי פשרות, תוך עמידה בכל הדרישות הבטיחות.

התקנות וההנחיות מטעם מכון התקנים הישראלי ורמת ביצוע גבוהה. החברה מספקת את שירותיה למוסדות ציבוריים, מוסדות חינוך, רשתות של בתי מלון, קבלני תמ"א 38, מבני מגורים ובתים פרטיים, ומעניקה שירות ואחריות מלאה גם בתום העבודה, כי חברת אופק מעקות ואלומיניום רואה באמינות, מיומנות ומקצועיות כערך עליון.

call-doctor
צרו קשר ונשמח לעזור לכם